Allahindlus!

Didriksons talvekombe Imala

 125.00  85.00

A-lõikega kombe nähtavate helkuritega varrukatel, jalgadel ja seljal. Kombel on lõuakaitse ning taskud asjade hoidmiseks ees. Tugevdatud jalaalused kummid (reguleeritavad). Kapuuts ja vöökoht reguleeritavad, kapuuts ka eemaldatav. Kindakinnitamisaasad. Sisemised elastsed varrukad koos pöidlaauguga. Materjal on hingav, vee- ja tuulekindel ning seda on võimalik õmbluseid lahti lastes ühe numbri võrra suurendada.

NB! DIDRIKSONSI RIIDED ON VARUGA! NT 116CM-PIKKUSELE LAPSELE SOBIB KOMBE NR 110

MÕÕDUD:
Suurus 110: rinnaümbermõõt 57cm, Vöö 54cm, Sisesäär 48cm

Hooldustingimused:
ENNE PESU: sulge kõik nööbid, trukid, lukud ja krõpsud. Eemalda eemaldatavad osad nagu sünteetiline karv ja vöö. Pesta pahempidi pööratult.

PESU AJAL: Esimesel korral pese toodet teistest pesudest eraldi. Kasuta pehmet pesuvahendit. Ära kasuta pesuloputusvahendit, see ei ole hea toote veepidavusele. Kui pesed toodet käsitsi, ära seda eelnevalt leota!

PEALE PESU: Eemalda toode masinast kohe pärast pesemist. Väldi tsentrifuugi. Et tastada toote veepidavus, triigi seda peale kuivamist ettenähtud temperatuuril ilma auruta. Riiete kuivatamine kuumakapis ei ole soovitatav, kui siis temperatuuril 40 kraadi juures.

Laost otsas

Lisainfo

suurus

110