tellimisinfo

TELLIMISTINGIMUSED

1. ÜLDTINGIMUSED
2. MÜÜGITEHINGU JÕUSTUMINE
3. MÜÜGITEHINGU HIND JA KOHALETOIMETAMISE TEENUSTASU
Siilike.eu e-poes olevad hinnad on eurodes.
Pärast tellimuse vormistamist Tellija poolt edastatakse Tellijale arve. Arve edastatakse Tellijale elektrooniliselt ning automaatselt, Tellija poolt ostu vormistamisel märgitud e-posti aadressile.
Tellitud kaupade hinnale lisandub kohale toimetamise  teenustasu ehk postikulu, mille hind sõltub tellimuse kättetoimetamise viisist.
 • Käest kätte meetod on võimalik ainult Tallinnas ja Rae vallas ning see on tasuta. HRK Style OÜ esindaja võtab paki kättetoimetamise tingimuste kokkuleppimiseks Tellijaga ühendust ühe tööpäeva jooksul tellimuse vormistamisest.
 • Omnivaga saadetakse Tellijale pakk tähitult postkontorisse. Omnivaga Postkontorisse toimetamise teenustasu on 3,60€.
 • SmartPosti ja Omnivaga saadame paki Teie poolt valitud pakiautomaati. Omniva ja Smartposti pakiautomaatidesse saatmise hinnaks on 3€.
 • Omniva kuller toimetab paki Teie poolt märgitud aadressile postitamisest kahe tööpäeva jooksul. Enne paki kohale toomist võtab kuller Tellijaga ühendust paki kohaletoimetamise aja täpsustamiseks. Omniva kulleri tellimise tasu on 5€.
 • DPD Pakipood. Kaup saadetakse Kliendi poolt valitud Pakipoe esindusse. Pakipoodide asukohad leiad siit.
  Paki tellimine DPD pakiautomaati maksab 3,90€.
 • DPD kuller. Sooritades ostu tööpäeviti enne kella 15:30 on eeldatav kättesaamisaeg järgmisel tööpäeval. Laupäeval, pühapäeval ja riiklikel pühadel sooritatud ostud toimetatakse kliendini ülejärgmisel tööpäeval.
  Teenustasu DPD kulleri eest on 5,50€.

Kõik 65 eurosed ja suuremad ostud toimetame Teieni TASUTA st postikulu tasub Tellija eest DPD, Omniva või SmartPosti AUTOMAATI HRK Style OÜ.

Müügitehingu eest tasumise võimalused:

 1. Tellija tasub müügitehingu koguhinna vastavalt Müüja poolt saadetud arvele, Müüja arvelduskontole SEB või Swedbanka (maksekorralduse tegemisel palume kindlasti märkida “selgituse” väljale arve number)
 2. Tellija tasub müügitehingu koguhinna vastavalt Müüja poolt elektrooniliselt saadetud arvele  sularahas kaubale järele tulles.
Juhul, kui tellimuse edastamisest Müüjale  on möödunud 5 tööpäeva ja Tellija poolset makset ei ole laekunud Müüja arvelduskontole, tühistab Müüja tellimuses olevate kaupade broneeringu! Makse hilisema laekumise korral Müüja arvelduskontole ei garanteeri Müüja tellitud toodete olemasolu laos.

4. TARNEAEG JA TRANSPORT
Kauba kohale toimetamiseks kasutatakse vastavalt Tellija valikule kas Omniva, SmartPost või DPD pakiedastusteenust.
Tellimus komplekteeritakse ning postitatakse 24h jooksul arvates tellimuse eest tasutud summa laekumisest Müüja arvelduskontole.
 •  Omniva pakiedastusteenus Pakk kaaluga kuni 2 kg saadetakse Tellijale tähitud maksikirjana. Kaalult suuremad pakid, s.o üle 2 kg, saadetakse standardpakina. Paki saab Tellija kätte lähimast postkontorist. Teate paki saabumise kohta edastab Omniva Tellija postkasti.
 • SmartPost & Omniva pakiautomaadid. Pakk saadetakse tellimuse vormistamisel Tellija poolt valitud pakiautomaati.
 • Omniva Kullerteenus. Tellimus toimetatakse Tellijale kätte üle Eesti E-R kella 8.00st – 20.00ni. Paki saajale helistatakse ette ning lepitakse kokku sobiv aeg paki kättetoimetamiseks.
  Juhul, kui Omniva kulleril ei ole võimalik pakki üle anda paki saajale, viiakse pakk lähimasse postkontorisse ning sellisel juhul tuleb paki saajal pakk ise postkontorist ära tuua.
 • DPD kuller. Saadetis toimetatakse saajale kätte, koju või töö juurde, hiljemalt kella 18:00–ks. Kohe kui pakk on jõudnud DPD depoosse, edastatakse paki saaja mobiiltelefonile SMS või e-kiri paki kohaletoimetamise kuupäevadega . Vastussõnumiga saate hõlpsasti valida Teile sobiva päeva. Kauba kohaletoimetamise päeval saadetakse Teile sõnum kättetoimetamise eeldatava kellaaja vahemikuga. Tellitud tooted toimetab DPD kuller Teieni tööpäeva jooksul, ajavahemikul 09.00-18.00. Kui viibite eelpool nimetatud kellaaegadel tööl, soovitame valida kohaletoimetamise aadress vastavalt.
 • DPD pakipunkt või -automaat. Kohe kui pakk on jõudnud DPD Pakipoodi või pakiautomaati, edastatakse paki saaja mobiiltelefonile SMS või e-kirjale teade.
 • Käest kätte. Müüjaga kokkuleppel on Tellijal võimalik ka ise tellimusele järele tulla (asukoht Peetri alevik, Rae vald, Harjumaa), sel juhul tellimusele saatmiskulu ei lisandu. Kui tellimus on Müüja poolt komplekteeritud, saadame Tellijale e-kirja ning lepime pakile järele tulemise ajas kokku.

Kui Tellija ei ole tellimust tehes märkinud endale sobilikku pakiautomaati ning Müüja poolt valitud pakiautomaat Tellijat ei rahulda, siis paki ümbersuunamise tasu maksab Tellija.

Kui pakk on vaja ümber suunata Müüja veast tulenevalt, maksab paki ümbersuunamise eest Müüja.

5. TELLIJA ÕIGUS MÜÜGITEHINGUST TAGANEDA
Tellijal on õigus siilike.eu e-poes sõlmitud müügitehingust taganeda 14 päeva alates paki saamise päevast. Tellija poolt tagastatav toode peab tagastamisel olema samas olukorras ning komplektsuses (sh toote müügipakend, etikett) kui paki kätte saamise hetkel. Soovitame Tellijal müügitehingust taganemise korral Müüjaga ühendust võtta, et leppida kokku sobivaim tagastamise korraldus, et tagastus kulgeks võimalikult sujuvalt. Toote tagastuse korral maksab Müüja Tellijale toote ostusumma tagasi esimesel võimalusel, hiljemalt 48 tunni jooksul, alates tagastatud toote kättesaamisest.
Tagastamine Omniva vahendusel
Tellides paki Omniva pakiautomaati, on Tellija telefonile saabunud SMS kirjas ka paki tagastuskood, mida kasutades saab Tellija paki tagastada Müüja kulul. Tellija poolt tasutud paki kohale toimetamise teenustasu (postikulu) kauba tagastamisel ei tagastata.

KUI TELLIJA SOOVIB KAUPA TAGASTADA, ON TA KOHUSTATUD SELLEST EELNEVALT MÜÜJAT TEAVITAMA.

6. MÜÜJA ÕIGUS MÜÜGITEHINGUST TAGANEDA

Kui Tellija ei ole tasunud Tellimuse eest esitatud arvet 5 tööpäeva jooksul, on Müüjal õigus Müügitehingust taganeda ning tühistada Tellimuse, andes sellest e-maili teel Tellijale teada.

7. ISIKUANDMETE KAITSE
Isikuandmed, mis on Tellija poolt sisetatud siilike.eu e-poe registreerimisvormil tellimuse tegemiseks, on konfidentsiaalsed ja ei kuulu avaldamisele kolmandatele isikutele, välja arvatud Eesti Vabariigi seadusandluses ettenähtud juhtudel. Andmeid kasutatakse tellimuste täitmiseks ja Tellijatega suhtlemiseks.