hooldusjuhised

Piccalilly soovitab oma hooldusjuhistel pesta riideid 30°C vees ja mitte tsentrifuugida (kuna see on parim loodusele). Samas on Piccalilly poolt läbi viidud testid näidanud, et ka 40-60°C vees pesemine ning riiete tsentrifuugimine neid ei kahjusta. Tumedad ja heledad riided tuleks pesta eraldi.

Dirkje soovitab riideid, mis on 95%puuvill/5% elastaan, pesta 30°C vees, 100% puuvillasisaldusega tooteid võib pesta 40°C vees.

Color Kids soovitab oma tooteid pesta 30°C vees, tumedad riided koos tumeda ning heledad koos heleda pesuga. Mitte kasutada pesuloputusvahendit, mitte valgendada. Kuivatama peaks Colorkidsi riideid riputatuna riidepuule. Tsentrifuugimine madalatel pööretel on lubatud.

Didriksons soovitab enne pesemist sulgeda kõik toote lukud, trukid, krõpsud jne. Didriksons soovitab (olenevalt tootest, täpsed juhised tootesildil) oma tooteid pesta 40°C vees, tumedad riided koos tumeda ning heledad koos heleda pesuga. Mitte kasutada pesuloputusvahendit ega valgendada tooteid. Peale pesemist tuleks riided eemaldada koheselt masinast, mitte kasutada tsentrifuugi kui veepidavuse taastumiseks oleks hea kasutada rõivastel kuum-töötlemist ehk kuumakappi. Kuumakapi temperatuur on sama, mis pesemistemperatuur. Rohkem informatsiooni Didriksonsi riiete hooldusest leiate lehelt http://www.didriksons.com/product/

Minoti, Babaluno, Respect, Life & Legend, Funky Diva riideid soovitame pesta 30-40 kraadi juures. Täpsed hooldusjuhised on iga toote juures. Tsentrifuugimine ja kuivatamine on lubatud, kui tuleb arvestada, et peale kuivatamist võivad olla toote mõõdud kahanenud. Tumedad ja heledad riided tuleks pesta eraldi, et vältida riiete värvumist.